Стенд для зашивання мішків GK 26-1A Код 27-18870

 • 16.560грн.
  $450,0

Опис конструкційних і експлуатаційних переваг мішкозашивального стенду з машинкою GK 26-1A

Габаритні розміри 1100*500*400 мм
Потужність двигуна 90 W
Тип змазки автоматична
 • Опис

  Стенд для зашивання мішків GK 26-1A незамінний на підприємствах, де фасувальні операції з сипучими матеріалами або сировиною є важливим технологічним процесом. Даний агрегат також активно використовують на складах, будмайданчиках і в сільському господарстві. При цьому стаціонарна зашивочная установка дозволяє мінімізувати навантаження на працюючий персонал, підвищити продуктивність праці і суттєво поліпшити економічні і виробничі показники.

  Машинка робить рівний і міцний однонитковий ланцюгової шов на мішках будь-якого типу (джут, папір, тканину, поліетилен і поліпропілен). При цьому установка володіє і іншими корисними опціями і достоїнствами:

  • напівавтоматична подача мастила гарантує тривалу роботу без зупинок на обслуговування;
  • обрізувач нитки спрацьовує чітко в потрібний момент;
  • компактні розміри і невелика вага стенду дозволяють легко переміщати його і встановлювати там, де цього вимагає техпроцес.

  Конструкційні особливості стенда для зашивання мішків GK 26-1A

  Стенд має надійну і просту в обслуговуванні конструкцію. Всі деталі корпусу виконані зі сталі. Електропривод, потужністю 90 Вт живиться від побутової електромережі. Сама зашивочна машина розташовується на жорстко закріпленій опорі, на якій вона може переміщатися і фіксуватися з метою регулювання під висоту тари. У нижній частині - рамна напрямна конструкція, оснащена регульованими опорами для установки агрегату навіть на не рівній основі. Всередині неї переміщається колісна платформа для мішка, оснащена упором, що запобігає зміщенню, деформації або падіння тари.

  Управління зашиванням здійснюється за допомогою ножної педалі, яку завдяки гнучкому кабелю можна розмістити в зручному місці. При цьому робітник отримує можливість краще контролювати процес, забезпечуючи високу якість та продуктивність. Швидкість роботи дозволяє обробляти один мішок за 6 секунд, або до 200 одиниць тари за зміну.

  Купити надійний і продуктивний стенд для зашивання мішків GK 26-1A за вигідною ціною ви можете, залишивши заявку в нашому інтернет-магазині. Зручний спосіб оплати ви можете обумовити з нашими консультантами.

 • Характеристики
  Вага брутто
  36 кг
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Напруга мережі
  220 V
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Габаритні розміри
  1100*500*400 мм
  Потужність двигуна
  90 W
  Тип змазки
  автоматична
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення