Промислова швейна машина PFAFF 1163 Код 24-18275

 • 17.155грн.
  $470,0

Прямострочна швейна машина PFAFF 1163

Тип машини Одноголкова прямострочна швейна машина
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 5500 ст/хв
Підйом лапки до 13 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 5 мм
Тип човника Стандартний, вертикальний
Стандарт голок DB-1
 • Опис

  На виробничих лініях з випуску великих партій текстильної продукції особливо затребувані швидкісні агрегати, що відрізняються підвищеною надійністю. Таким вимогам повністю відповідає промислова швейна машина PFAFF 1163, сконструйована німецькими фахівцями. Це - основне обладнання, яке використовується для сточування деталей з різних матеріалів. Дана модель відмінно справляється з трикотажними, синтетичними і бавовняними тканинами.

  Машина оснащена однією голкою типу DB-1, за допомогою якої вона виконує човниковий двонитковий рядок. Максимальна довжина стібка при цьому може становити 5 мм. Великий виліт рукава (до 260 мм) і високий підйом лапки (до 13 мм) дозволяє зручно розташовувати сточуємо елементи.

  Надійність промислової швейної машини PFAFF 1163 - основа якісного шиття

  Модель PFAFF 1163 комплектується робочим столом і електроприводом, потужність якого можна вибрати із запропонованих варіантів (на 400, 550 або 750 Вт), орієнтуючись на щільність оброблюваного матеріалу. Швидкість роботи в будь-якому випадку залишиться високою - до 5500 стібків в хвилину, що забезпечує високу продуктивність і ефективність даного обладнання.

  Головна перевага цієї швейної машини - її висока надійність і легендарне німецька якість. Завдяки цьому PFAFF 1163 може тривалий час експлуатуватися в інтенсивному режимі без збоїв і зупинок. Рядок при цьому завжди буде залишатися ідеально рівним, міцним і красивим.

  Наш спеціалізований сайт професійної техніки для шиття пропонує купити промислову швейну машину PFAFF 1163 за доступною ціною і на вигідних умовах. Покупець може вибрати зручний спосіб оплати, замовити доставку товару, а також скористатися нашим фірмовим сервісним обслуговуванням. Крім гарантії надійності даного обладнання ми надаємо широкий асортимент супутніх аксесуарів і матеріалів, затребуваних при експлуатації даної техніки.

  Комплект поставки:

  • голова;
  • стіл;
  • двигун.
 • Характеристики
  Тип машини
  Одноголкова прямострочна швейна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  2
  Потужність двигуна
  400/550/750 W
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  5500 ст/хв
  Підйом лапки
  до 13 мм
  Виліт рукава
  260 мм
  Довжина стібка
  до 5 мм
  Тип човника
  Стандартний, вертикальний
  Стандарт голок
  DB-1
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення