Мішкозашивочна машина GK 26-1S для окантовки стрічкою Код 27-18882

 • 3.810грн.
  $137,0

Машинка для зашивання мішків з окантователем

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Габаритні розміри 235X245X295 (мм)
Вага 5,5 кг
Потужність двигуна 90 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 1300 стібків/хв
 • Опис

  Мішкозашивочна машина GK 26-1S для окантовки стрічкою легко впорається зі складним завданням ущільненого зашивання горловини полотняною або паперової тари. Потреба в цьому виникає, коли вміст мішка є дрібнодисперсна сипуча речовина яка здатна проникати через щілини звичайного шва. І якщо ви фасує хімічні речовини, будматеріали (цемент, штукатурка), харчові продукти (борошно, крохмаль) або використовуєте їх в роботі, то даний агрегат вам просто необхідний.

  Базовою конструкцією моделі є мішкозашивочна машина GK 26, що виконує однонитковий ланцюговий шов. Вона користується заслуженим попитом завдяки:

  • високої надійності і ефективності;
  • простоті в управлінні і обслуговуванні;
  • виконання якісного шва.

  У механізмах агрегату використовуються довговічні латунні втулки і система автоматичного змащення, що забезпечує довговічність деталей навіть в умовах інтенсивної експлуатації без частих зупинок на техобслуговування. Ремінний привід від електромотора потужністю 90 Вт сприяє низькому рівню шуму.

  Пристосування для окантовки стрічкою в мішкозашивальної машині GK 26-1S

  Відмінністю модифікації 1S є наявність навісного кріплення для мотка стрічки і направляючого жолоба для її вигину і подачі. Це дозволяє прошивати полотно мішків товщиною до 8 мм зі швидкістю 1300 стібків / хв. Також мішкозашивочна машина доповнена ручної гільйотиною, призначеної для зручної обрізки нитки і стрічки після закінчення операції.

  Разом з додатковим обладнанням для окантовки стрічкою агрегат GK 26-1S важить всього 5,5 кг. Для комфортної експлуатації його можна підвісити на балансирі який утримує мішкозашивальний інструмент безпосередньо в робочій зоні.

  У нашому інтернет-магазині мішкозашивочна машина GK 26-1S для окантовки стрічкою представлена ​​за доступною ціною. Крім гарантії надійної роботи цього агрегату, ми пропонуємо покупцеві вибір способу оплати і послугу доставки товару. При необхідності ви можете замовити у нас супутні аксесуари і скористатися послугами центру сервісного обслуговування.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Напруга мережі
  220 V
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Габаритні розміри
  235X245X295 (мм)
  Вага
  5,5 кг
  Висота підйому лапки
  8 мм
  Потужність двигуна
  90 W
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  1300 стібків/хв
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення