Мішкозашивочна машина GK9-350 з акумулятором 36V Код 9-350 36V

 • 4.937,5грн.
  $125,0

Автономна машинка для зашивання мішків GK9-350

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Вага 3,7 кг
Потужність двигуна 190 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 2200 стібків/хв
 • Опис

  У ситуаціях, коли упаковка продукції повинна здійснюватися без збоїв і тривалих перерв вас виручить мешкозашивочная машина GK9-350 з акумулятором 36V, що володіє високою продуктивністю в повністю автономному режимі.

  Цей пристрій затребуваний в різних галузях виробничої діяльності (будівельна, сільськогосподарська та ін.), Де після розфасовки насипного товару або матеріалів потрібно забезпечити збереження вмісту мішків або пакетів. При цьому GK9-350 володіє цінними перевагами:

  • виконує однонитковий ланцюговий шов по джуту, тканини, паперу або поліпропілену загальною товщиною до 6 мм з автоматичним обрізанням нитки;
  • легка конструкція (до 3,7 кг.) з ергономічною ручкою і зручним управлінням дозволяє зашивати лежачі або вертикально стоячі мішки;
  • потужний мотор (190 Вт) і високошвидкісний механізм зашиває стандартний мішок всього за 3 секунди.

   

   Можливості використання акумулятора 36V на мішкозашивальної машині GK9-350

   

  Особливістю даної моделі є наявність ємного 36-вольта, що дозволяє працювати GK9-350 протягом 4-х годин. На представлених фото ви можете переконатися, що виробник подбав про те, щоб робота з АКБ була максимально комфортною:

  Якщо потреба в зашиванні мішків виникає з нерегулярною періодичністю, то доцільно закріпити акумулятор безпосередньо на корпусі машинки. І в цьому випадку балансування інструменту залишиться зручною для експлуатації.

  Мішкозашивочна машина з акумулятором

  Якщо пристрій використовується в потоковому режимі, то батарею можна розмістити на поясному ремені, забезпечивши максимальну маневреність і свободу дій з зашивним агрегатом.

  При цьому навантаження від ваги інструменту буде мінімальна.

  Автономна машинка для зашивання мішків

  Важливо, що час автономної роботи АКБ відповідає половині звичайної робочої зміни до обідньої перерви. При цьому потужний зарядний пристрій, що поставляється в комплекті, відновлює повний запас енергії всього за 1 годину. Такий режим циклової розрядки-зарядки дозволяє найбільш ефективно використовувати пристрій протягом усього робочого дня.

   Отримати професійну консультацію по використанню мішкозашивочної машини GK9-350 з акумулятором 36V і купити цей агрегат за вигідною ціною ви можете на сайті нашої компанії. Тут же можна замовити доставку і обслуговування придбаної техніки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Час зарядки
  1 година
  Макс. товщина прошивання
  до 6 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Вага
  3,7 кг
  Потужність двигуна
  190 W
  Тип змазки
  крапельна
  Швидкість шиття
  2200 стібків/хв
 • Відгуки покупців
  Хочу відзначити високу якість обслуговування магазину "Швейка". Технічна консультація була на всіх етапах від вибору до використання машинки. Молодці, якісний товар за розумні гроші! Рекомендую магазин!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення