Швейне обладнання

1 товар
Бренд: PFAFF
Номер: 24-18275
Прямострочна швейна машина PFAFF 1163
Тип змазки центральна
Швидкість шиття 5500 ст/хв
Підйом лапки до 13 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 5 мм
Тип човника Стандартний, вертикальний
Тип машини Одноголкова прямострочна швейна машина
Стандарт голок DB-1

Де купити обладнання для шиття. Для механізації ручної праці придумано чимало ефективних пристосувань. Щоб забезпечити швидкість процесу шиття, створюються різні моделі машин, і вибрати найбільш вдалий варіант для своїх цілей може бути непросто. Тому варто перед покупкою ознайомитися з особливостями техніки.

Купівля швейного обладнання в інтернет-магазині Sweika

Закупити якісну техніку для роботи можна в нашому магазині. Ми пропонуємо швейні апарати різного призначення. Можна без проблем відшукати варіанти підходящі для потреб вашого підприємства. Працюючи з виробниками напряму, ми маємо можливість встановлювати невисоку відпускну ціну на кожну одиницю продукції.

При виборі швейної техніки треба звертати увагу на такі властивості, як швидкість і точність роботи, можливість автоматизації. У каталозі нашого магазину можна знайти потужне швейне обладнання, здатне працювати з високою швидкістю, і досить економічне.

Вибираючи техніку для шиття, рекомендується заздалегідь визначити, які вимоги варто пред'являти до пристрою. Вони можуть залежати від характеру виробів і обсягів виробництва, які забезпечує ваше підприємство. Якщо ви не впевнені з вибором ви можете звернутися до наших співробітників. Вам нададуть допомогу професійних консультантів, які допоможуть вибрати відповідне швейне обладнання.

Наші пропозиції

У нашому каталозі покупцям пропонується безліч різних моделей від виробника Mareew, який користується у споживачів високим попитом. Плюси обладнання, що випускається під цим брендом, такі:

 • під час роботи техніка забезпечує економічне споживання ресурсів без погіршення продуктивності;
 • широкий асортимент багатоцільових пристроїв. Серед них є як універсальні, так і вузькоспеціалізовані, які призначені для обробки шкіргалантереї, трикотажу, взуття;
 • догляд за апаратами від цього виробника не вимагає проведення трудомістких операцій. Особлива система мастила, якою обладнано кожне пристрій, значно спрощує процес догляду та економить час;
 • для виготовлення машин виробник використовує сталь високої міцності. Швейне обладнання від Mareew вкрай рідко виходить з ладу. Якщо це сталося, її зможуть полагодити в будь-якій майстерні. При необхідності ви зможете отримати послуги майстра у нас.

 

Виробник надає гарантію на кожен пристрій. За її умовами можливо отримати ремонт або заміну комплектуючих без необхідності додаткової оплати. У разі виявлення виробничого браку компенсуються витрати або проводиться заміна обладнання на рівноцінне.

Переваги співпраці.

При роботі з нашим підприємством клієнти отримують безліч плюсів:

 

 • недорогі машини професійного класу.
 • Можливість придбати комплектуючі та будь-які супутні товари.
 • Знижки постійним клієнтам.
 • Зручні можливості розрахунку.
 • Консультації фахівців з будь-якого питання щодо продукції.

 

Можливості швейного обладнання.

При розробці моделей швейних машинок враховується безліч нюансів. Готові пристрої здатні замінити самих умілих кравців - вони можуть виконувати різні операції з високою швидкістю і точністю.

Серед представленого в каталозі асортименту можна знайти такі види швейних пристроїв:

 • прямострочні машини;
 • машини для зашивання мішків;
 • оверлоки для тканини і килимових покриттів;
 • машини для виготовлення взуття;
 • розкрійні ножі;
 • гудзикові та петельні машини;
 • устаткування для волого теплової обробки і т.д.

Техніка підрозділяється на класи в залежності від виду пристрою, від одержуваного стібка, від матеріалів, які можна використовувати для роботи на цьому агрегаті. Класифікація також проводиться в залежності від типу ниток, голок. В асортименті нашого магазину ви знайдете пристрої, здатні забезпечувати різний обсяг робіт.

Звертайтеся в наш магазин, щоб купити швейне обладнання за вигідною ціною. При будь-яких ускладненнях з вибором телефонуйте нам для отримання допомоги.