Швейне обладнання

5 товарів
Бренд: MAREEW
Номер: el-18326
600 мішків / зміну
Габаритні розміри 268X160X330 (мм)
Вага 3,2 кг
Потужність двигуна 90 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 1000 ст/хв
Довжина стібка до 11 мм
1.250грн.
$45,0
Бренд: MAREEW
Номер: GK 9-5
Машинка для зашивання мішків Mareew GK 9-5 модель 2018 650 мішків / зміна
Габаритні розміри 268X160X330 (мм)
Вага 3,1 кг
Потужність двигуна 90 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 1200 ст/хв
Довжина стібка до 11 мм
Бренд: MAREEW
Номер: el-18329
Для всіх типів мішків, в тому числі дуже товстих!800 мішків / зміну
Габаритні розміри 268X160X330 (мм)
Вага 3,2 кг
Потужність двигуна 100 W
Швидкість шиття 1200 ст/хв
Підйом лапки 12 мм
Довжина стібка до 11 мм
Бренд: MAREEW
Номер: el-18332
Єврошов, двониточний;600 мішків / зміну
Габаритні розміри 268X160X330 (мм)
Вага 3,6 кг
Потужність двигуна 90 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 800 ст/хв
Підйом лапки 12 мм
Довжина стібка до 11 мм

Де купити обладнання для шиття. Для механізації ручної праці придумано чимало ефективних пристосувань. Щоб забезпечити швидкість процесу шиття, створюються різні моделі машин, і вибрати найбільш вдалий варіант для своїх цілей може бути непросто. Тому варто перед покупкою ознайомитися з особливостями техніки.

Купівля швейного обладнання в інтернет-магазині Sweika

Закупити якісну техніку для роботи можна в нашому магазині. Ми пропонуємо швейні апарати різного призначення. Можна без проблем відшукати варіанти підходящі для потреб вашого підприємства. Працюючи з виробниками напряму, ми маємо можливість встановлювати невисоку відпускну ціну на кожну одиницю продукції.

При виборі швейної техніки треба звертати увагу на такі властивості, як швидкість і точність роботи, можливість автоматизації. У каталозі нашого магазину можна знайти потужне швейне обладнання, здатне працювати з високою швидкістю, і досить економічне.

Вибираючи техніку для шиття, рекомендується заздалегідь визначити, які вимоги варто пред'являти до пристрою. Вони можуть залежати від характеру виробів і обсягів виробництва, які забезпечує ваше підприємство. Якщо ви не впевнені з вибором ви можете звернутися до наших співробітників. Вам нададуть допомогу професійних консультантів, які допоможуть вибрати відповідне швейне обладнання.

Наші пропозиції

У нашому каталозі покупцям пропонується безліч різних моделей від виробника Mareew, який користується у споживачів високим попитом. Плюси обладнання, що випускається під цим брендом, такі:

 • під час роботи техніка забезпечує економічне споживання ресурсів без погіршення продуктивності;
 • широкий асортимент багатоцільових пристроїв. Серед них є як універсальні, так і вузькоспеціалізовані, які призначені для обробки шкіргалантереї, трикотажу, взуття;
 • догляд за апаратами від цього виробника не вимагає проведення трудомістких операцій. Особлива система мастила, якою обладнано кожне пристрій, значно спрощує процес догляду та економить час;
 • для виготовлення машин виробник використовує сталь високої міцності. Швейне обладнання від Mareew вкрай рідко виходить з ладу. Якщо це сталося, її зможуть полагодити в будь-якій майстерні. При необхідності ви зможете отримати послуги майстра у нас.

 

Виробник надає гарантію на кожен пристрій. За її умовами можливо отримати ремонт або заміну комплектуючих без необхідності додаткової оплати. У разі виявлення виробничого браку компенсуються витрати або проводиться заміна обладнання на рівноцінне.

Переваги співпраці.

При роботі з нашим підприємством клієнти отримують безліч плюсів:

 

 • недорогі машини професійного класу.
 • Можливість придбати комплектуючі та будь-які супутні товари.
 • Знижки постійним клієнтам.
 • Зручні можливості розрахунку.
 • Консультації фахівців з будь-якого питання щодо продукції.

 

Можливості швейного обладнання.

При розробці моделей швейних машинок враховується безліч нюансів. Готові пристрої здатні замінити самих умілих кравців - вони можуть виконувати різні операції з високою швидкістю і точністю.

Серед представленого в каталозі асортименту можна знайти такі види швейних пристроїв:

 • прямострочні машини;
 • машини для зашивання мішків;
 • оверлоки для тканини і килимових покриттів;
 • машини для виготовлення взуття;
 • розкрійні ножі;
 • гудзикові та петельні машини;
 • устаткування для волого теплової обробки і т.д.

Техніка підрозділяється на класи в залежності від виду пристрою, від одержуваного стібка, від матеріалів, які можна використовувати для роботи на цьому агрегаті. Класифікація також проводиться в залежності від типу ниток, голок. В асортименті нашого магазину ви знайдете пристрої, здатні забезпечувати різний обсяг робіт.

Звертайтеся в наш магазин, щоб купити швейне обладнання за вигідною ціною. При будь-яких ускладненнях з вибором телефонуйте нам для отримання допомоги.